Головна сторінка   Карта сайту   Написати листа
НовиниПро насКонтактиГостьоваДоставка квітів
 
Квіти » Гвоздики

    Розповідають, що якось богиня Діана, повертаючись роздратованою з невдалого полювання, зустрілася з вродливим пастушком, котрий весело грав на сопілці.

    Вкрай розгнівана богиня картає пастуха за те, що той розігнав своєю музикою всю її дичину, й погрожує вбити його. Пастушок виправдовується, клянеться, що ні в чому не винен, і благає пощади. Але богиня, не тямлячи себе від люті, кидається на нього й вириває йому очі. І тільки тепер опам’ятавшись, розуміє увесь жах скоєного. ЇЇ починає мучити каяття, образ лагідних, благаючих прощення очей пастушка переслідує Діану повсюди, не дає ні хвилини спокою; та щось виправити вона вже не має змоги. Тоді, щоб увічнити ті очі, які так жалібно дивилися на неї, вона кидає їх на стежку, і тієї ж хвилини з них виростають дві червоні гвоздики, котрі нагадують ( є гвоздики, у яких посередині є дещо схожа на зіницю цяточка) скоєний злочин, а кольором – невинно пролиту кров.
    В Італії зображення гвоздики ввійшло в державний герб, а дівчата вважали гвоздику посередницею любові: хлопці, які йшли на битву, приколювали квітку до мундира для охорони від небезпек. 


© 2002-2019 Магазини квітів «Фантазія»
All rights reserved.

bigmir)net TOP 100