Головна сторінка   Карта сайту   Написати листа
НовиниПро насКонтактиГостьоваДоставка квітів
 
Корисні поради » Догляд за квітами

 Найчастіше нам дарують зрізані троянди, тому давайте про них і поговоримо.

Добитися того, щоб троянди стояли у вазі як можна довше - завдання не з легких, адже вони дуже примхливі і чутливі до параметрів навколишнього середовища, в'януть дуже швидко, якщо відсутній правильний догляд. Проблема ще й у тому, що дається багато різних, але взаємовиключних рекомендацій на тему "Як доглядати за зрізаними трояндами". Я вибрала самі нейтральні з них, але в той же час дієві. Отже ...

Як зберегти троянди довше

1. Троянди слід обов'язково підрізати см на 3-4 перед тим, як ставити у вазу. Але тут є кілька нюансів:

для підрізування треба вибирати ніж (або секатори) з лезом з нержавіючої сталі, інакше взаємодія з металом викличе окислювальні процеси;
підрізати троянди треба у воді, тому що це перешкодить попаданню в них пухирців повітря, які, в свою чергу, завадять квітці насичувати кисень;
після того, як Ви підрізали троянду, розріжте ще її кінець хрест-навхрест, тобто вздовж і впоперек, сантиметра на 2-3. Це збільшить площу зіткнення троянди з водою.
2.Обірвіть або зріжте всі листочки на троянді, які можуть стикатися з водою, тому що у вологому середовищі вони почнуть швидко гнити, поширюючи мікроби, які з радістю зашкодять всій квітці.

3. Вазу вибирайте досить високу, а води в неї наливайте приблизно відсотків на 60-70 по відношенню до довжини стебла. Наприклад, якщо Ваша троянда довжиною сантиметрів 30, під водою повинно знаходитися не менше 18 см.

4. Вода повинна обов'язково бути відстояною. Влітку - досить холодною, 10-15 градусів, а взимку в міру теплою - приблизно градусів 25.

5. Воду треба міняти кожні 5 днів, але щодня слід доливати нову порцію води. Крім того, вранці або вдень обприскуйте троянду з пульверизатора, намагаючись не потрапляти в центр бутона, лише злегка освіжайте зовнішні пелюстки.

6.Зрізані троянди не люблять: спеки, холоду, протягів, прямих сонячних променів, збитого повітря в приміщенні. Оптимальна температура повітря - 18 - 22 ° С.

7. Кожні 2-3 дні підстригайте троянди на 1-1,5 см.

8. На ніч переносьте квіточки або в наповнену ванну, або в таз з температурою води 7-12 ° С. Але нехай охолоджуються і насичуються вологою прямо тільки стебла, бутони ж піднімайте над рівнем води, їм розмокати ні до чого!

9. Такі заходи, як додавання у воду цукру, горілки або аспірину і обламування шипів - досить сумнівні і можуть нашкодити. Тому будьте обережні, якщо все ж вдаєтеся до вживання таких засобів!

Дотримання цих порад допоможуть зберегти Ваші троянди якомога довше, і продовжити радість від милування ними!

© 2002-2019 Магазини квітів «Фантазія»
All rights reserved.

bigmir)net TOP 100