Головна сторінка   Карта сайту   Написати листа
НовиниПро насКонтактиГостьоваДоставка квітів
 
Корисні поради » Календар догляду

Вересень
Усі кімнатні рослини, які перебували під відкритим небом, потрібно перенести у приміщення. Перед цим всі рослини уважно оглянути і облити теплою водою, краще під душем. Протягом вересня потрібно зменшити поливання рослин, які вступають у стан спокою. У цей період можна пересаджувати епіфіллум і зігокактус. Рекомендую продовжити заготівлю різних видів грунтів для весняного пересаджування рослин.


Жовтень
З початком опалювального сезону підживлювати рослини потрібно частіше. У приміщеннях з температурою вище 25° С підливати необхідно щодня, при 21-24° С – через день-два, при 15-20° С – через 4-6 днів, у прохолодних приміщеннях з температурою 10-14° С рослини підливати з інтервалом 7-8 днів. Якщо є можливість, субтропічні рослини потрібно перенести у прохолодні приміщення.

Листопад
Кімнатні рослини в листопаді потрібно підливати не дуже часто, краще їх збрискувати водою. Бульби глоксиній і бегоній потрібно звільнити від грунту, вкласти в ящики, пересипати піском і зберігати при температурі 7-10° С. Горщики з амарилісами і ахіменесами розмістити у темних прохолодних місцях.

Грудень
У зимові місяці більшість кімнатних рослин перебувають у стані спокою. Але і в цей час вони вимагають догляду. Кімнатні рослини бояться протягів. При провітрюванні приміщень слід оберігати рослини від холодного повітря. Для більшості кімнатних рослин поливання потрібно зменшити. Необхідно регулярно розпушувати поверхневий шар грунту. Кактуси і сукуленти підливати рідко. Більшість з них у цей період вимагає зниження кімнатної температури.

Січень
Рекомендую регулярно оглядати рослини, не допускати пересихання грунту в горщиках. Амариліси потрібно розмістити у теплому приміщенні, поставити на добре освітленному місці і періодично полишим. При недостатньому освітленні кімнатним рослинам необхідне додаткове штучне освітлення. Потрібно підготувати грунтові суміші для пересаджування кімнатних рослин і посіву насіння.

Лютий
Потрібно збільшувати полив рослин. Глоксинії, бульбові бегонії висадити у горщики і виставляють на світло. При цьому рослини регулярно підливати. У лютому можна приступити до формування крон і пересаджування деяких кімнатних рослин.

Березень
Можна пересаджувати кімнатні рослини. Після пересаджу¬вання грунт необхідно добре полити водою. Частину пагонів у пересаджених рослин потрібно відрізати або вкоротити. Обрізані пагони можна використати для розмноження рослин. У пеларгонії, фуксії, колеуса і деяких інших рослин вирослі на зиму пагони потрібно обрізати на 1/3 або 2/3 довжини за два тижні до пересаджування.

Квітень
Цього місяця продовжують пересаджувати і розмножувати кімнатні рослини. Один раз на 10 днів проводять підживлення рослин, які почали рости. Рослини, які стоять на південних вікнах, потрібно притінювати. Якщо амариліс починає скидати листки, потрібно зменшити полив. Азалії, цикламени, зігокак- туси, які відцвіли, вступають у стан спокою. Тому їхнє поливання зменшують, або регулярно обприскують.

Травень
Більшість кімнатних рослин потрібно часто поливати. Однак необхідно слідкувати, щоб не закисав грунт. Рекомендую регулярне підживлення і обприскування рослин.

Червень
Потрібно регулярно проводити поливання, обпризкування і підживлення кімнатних рослин. Не допускати пересихання грунту в горщиках. Кактуси та інші сукуленти потрібно переставити на сонячні місця і збільшити підливання.

Липень
Рекомендую дуже часто поливати і обприскувати кімнатні рослини, особливо в спеку притінювати їх від прямих сонячних променів. Слід регулярно підживлювати рослини. Періодично листки рослин мити і слідкувати, щоб не з’явилися шкідники.

Серпень
У серпні продовжувати часто поливати і обприскувати кімнатні рослини. Можна починати заносити в приміщення окремі рослини, які знаходилися на відкритому повітрі. Заготовляти всі види садових земель. 


© 2002-2019 Магазини квітів «Фантазія»
All rights reserved.

bigmir)net TOP 100