Головна сторінка   Карта сайту   Написати листа
НовиниПро насКонтактиГостьоваДоставка квітів
 
Квіти

Альстромерії
Антуріум
Гвоздики
Гербери
Гладіолуси
Гіпсофіла
Декоративна кава
Декоративний сонях
Іриси
Левкодендрон
Лілії
Маргаритка
Орхідеї
Сантадеска
Сантіні
Троянди
Тюльпани
Фрезії
Хризонтеми
Еустома
    Сьогодні незаперечною є думка, що квіти - це частка iсторiї людства. Підтвердження цьому - Бiблiя, у якій згадується близько 150 видів рослин, з якими пов'язується створення світу, дії первісних людей, служителів Господніх та iншi iсторичнi події у жанрі оповідань, поезії, пісень, легенд. Сьогодні ми не можемо уявити нашого життя без квітів, вони всюди – у наших домівках, на усіх святкових подіях і навіть в скорботні дні вони супроводжують нас, вони у піснях і легендах, на картинах і нашому одязі. У наш час навіть важко перерахувати ті рослини, яким народ сплітав пісенний Олімп поваги i любові. Адже рослини стали невичерпною криницею життя усіх народів і націй.

    Усі живі квіти салонів «Фантазія» зберігаються при спеціальній температурі, що дозволяє дотримуватись усіх необхідних норм та стандартів зберігання. Наші квіти постійно знаходяться під пильним контролем наших флористів, які щодня проводять певні програми догляду (мийка стебел, підрізання, підживлення, щоденна зміна води, сортування і.т.д). 


    Мова квітів

    При складанні букета ми постійно думаємо про ту людину, якій призначається такий подарунок. А отримуючи квіти, прагнемо розгадати, що ж хотів сказати дарувальник, але не зміг вимовити це вголос. Квіти, як і все живе, уміють говорити. Володіючи своєю власною мовою, вони допоможуть розповісти про найпотаємніше. Кожна рослина має своє певне значення. Отже, підбираючи рослини для композиції, призначеної в подарунок, візьміть з них ті, що допоможуть вам передати всі ваші відчуття до цієї людини. Розгадати мову квітів набагато приємніше, ніж почути комплімент в свою адресу в зім'ятому вигляді або довгу промову, після якої задаєшся питанням: «А що ж він хотів сказати?»
    На всьому білому світі немає нічого прекраснішого і зрозумілішого за мову квітів. Вона може повідати людині більше, ніж красномовство всіма визнаного оратора. Народна мудрість свідчить: можна не говорити високопарних слів, коли в подарунок підносиш квіти.
    У історії мистецтв є багато прикладів тому, що квіти здатні виразити більше пошани,ніж будь-які компліменти шанувальників.
    Так, наприклад, невідомий шанувальник музики Прокофьева, не встигав на прем'єру концерту в Новий оперний театр, попросив близьких знайомих покласти на його місце білу троянду на знак вдячності композиторові.
    А одна шанувальниця Рахманінова на кожен концерт, де б не виступав великий композитор, приносила букет білого бузку, так і залишаючись на все життя таємничою незнайомкою. Білий бузок не випадково з'являвся на концертах. Сергій Рахманінов пожвавив вірші російської поетеси Катерини Бекетової, чим і був викликаний такий знак уваги.
    Історія мови квітів йде своїм корінням в далеке минуле. У Азії квіти мали чудодійну силу. На знак побажання успіху в битві воїнові дарили букети герані. А дівчині, яка викрала серце чоловіка, підносили букет, перехоплений низкою перлин. Бісер у такому разі символізував смуток закоханого, засмученого відчуженням коханої.
    Мова квітів своєрідна, але однозначна. Правильно підібрана композиція складе про вас тільки приємне враження, тим більше якщо на цій мові можуть спілкуватися і інші люди з вашого кола. Отже, квіти можуть розповісти про любов, відданість, нетерпимість, ненависть, надію, самотність, біль, розчарування, щастя і т.д.
 


© 2002-2019 Магазини квітів «Фантазія»
All rights reserved.

bigmir)net TOP 100