Головна сторінка   Карта сайту   Написати листа
НовиниПро насКонтактиГостьоваДоставка квітів
 
Весільна флористика

Бутоньєрки нареченому
Весільні оформлення
Ексклюзивні букети для наречених
Оформлення весільних бокалів
Оформлення весільних ескортів
Піонове весілля
Весілля з гортензій
    Як обрати весільний букет? Якщо ви обрали офіційний стиль весілля, якому відповідає весільна сукня для нареченої й довгі сукні для її супутниць, вам належить вибрати або букет "каскад", або букет, оформлений півсферою з темно-зеленими, блискучими листям, краще відтіняючий красу квітів. У такому букеті прекрасно дивляться орхідеї, троянди, гарденії, камелії, садові й інші види лілій у сполученні із сезонними квітами.
    Можна замовити букет, що складається із двох елементів - основної його частини й невеликої бутоньєрки. Це робиться для того, щоб після того, як ви кинете букет у юрбу дівчат, довідатися, хто з них піде по ваших слідах і незабаром стане нареченою, а у вас залишиться невелика квіткова бутоньєрка, що і після весілля буде нагадувати про цю найголовнішу подію в житті. Вибираючи для весілля букет, потрібно знати їхні основні стилі:
  • Каскад - квіти зібрані у вигляді конуса з великими квітами в основі до дрібних квітів у вершини букета;
  • Водоспад - квіти не спрямовані нагору, а вільно спадають униз. Розмір такого букета може бути різним - до метра довжиною;
  • Букетик - маленький круглий щільно зв'язаний букет іноді загорнений у тюль, мереживо або папір. Його звичайно прив'язують до руки;
  • В'язка - квіти з довгими стеблами, такі як дельфініум, бузок і лілії, зв'язані стрічкою й лежачі на вигині руки;
  • Круглий - цей букет складається з концентричних кіл різних квітів. Кожне коло містить один вид квітів;
  • Напівкруглий - це група квітів з гілками, що спускають по сторонах, щоб додати форму півкола;
  • Складена квітка - одна велика квітка, зроблена з пелюстків різних квітів;
  • Спеціальний - квіти, прикріплені до чого-небудь, наприклад, до віяла. У Європі такі квіти прикріплюють до молитовної книги;
  • Муфта - такий букет робиться невеликим. Його не потрібно увесь час тримати в руці, можна зміцнити його в спеціальну петельку на рукаві плаття. Якщо плаття не має рукавів, тоді до букета кріпиться спеціальна гумка, що і втримує його на руці.
  • Можна вибрати для церемонії й великий букет "невесільних" квітів.
    У тому випадку, коли корсет вашої сукні красиво оброблений; від великого букета, що заслоняє цей візерунок, краще відмовитися. До атласної або парчевої довгої сукні пасуватимуть квіти із блискучими темно-зеленим листям, такі як камелії або гарденії.

    Неофіційні букети. Якщо стиль вашого весілля неофіційний, можна вибрати будь-який гарний букет садових квітів. Прекрасно дивляться тюльпани, фрезії, іриси, айстри, невеликі маргаритки й троянди, а якщо весілля організоване восени, можна замовити букет із квітів, які цвітуть у цю пору року. Деяким нареченим подобаються букети овальної форми або кілька сезонних квітів, перехоплених ошатною стрічкою. Чарівний букет можуть скласти маргаритки, фіалки, троянди та інші невеликі квіти.
    Букети супутниць нареченої. У свідка звичайно буває такий же букет, як і в подружок нареченої, хоча її особлива роль у весільній церемонії може бути підкреслена іншою колірною гамою тих же квітів, що й в інших учасниць звиті наречені, або своєрідним оформленням букета.
    Квіти всіх супутниць нареченої по стилі повинні відповідати стилю її букета.
    Квіти для прикраси зачісок. Квіти, якими подружки нареченої прикрашають свої зачіски, варто замовляти разом з букетами, щоб вони гармонійно доповнювали один одного. Вибираючи квіти для прикраси волосся, замовляйте лише такі, які довго не в'януть, щоб вони виглядали свіжими й зберігали своє зачарування протягом весільної церемонії й усього прийому. Для цієї мети може підійти вінок або кілька квіток, уплетених у декоративний гребінь, що носять збоку або на потилиці.
Наречена теж може прикрасити голову квітами замість фати або капелюшка, або прикріпити їх до фати. В останньому випадку фату перед весіллям потрібно буде передати у квітковий магазин, щоб її прикрасив квітами професіонал. Іноді зачіску прикрашають штучними квітами, однак вони повинні відповідати квітам весільного букета або доповнювати його.
    Букет для дівчинки, що несе квіти у свиті нареченої. Дівчинці, що несе квіти у свиті нареченої на церемонії одруження, краще дати невеликий букетик - або мініатюрну копію тих букетів, які несуть подружки нареченої, або квіти, що відповідають по стилю.
    Часто дівчинки замість букета несуть кошик із квітами.
    Букетики для корсажа. Після того як матері або мачухи нареченого й нареченої виберуть собі весільні туалети, відповідно до їх кольорів і стилем варто підбирати й прикраси із квітів. Завбачливо було б запитати в матерів, які квіти вони більше люблять, і де б вони зволіли прикрасити своє вбрання - на плечі, на талії; можливо, хтось захоче прикрасити дамську сумочку або прикріпити квіти на зап'ястя. Квіти для бабусь нареченого й наречені повинні бути досить нейтральними - для жінок похилого віку краще зробити прикраси з гілочки ніжних білих орхідей або з однієї гарденії кремових кольорів - вони підійдуть до будь-якого плаття. Крім того, невелика прикраса із квітів - букетик на плаття або на зап'ястя - можна дати подрузі, що стежить за записами в книзі гостей, і солістові, що виступає під час весільної церемонії.
    Бутоньєрка нареченого. Виберіть із вашого букета одну квітку для бутоньєрки нареченого. Часто вибір падає на садову лілію або іншу невелику квітку. Ця традиція сягає тих часів, коли наречена в знак любові приколювала до одягу нареченого квітку зі свого букета.
    Бутоньєрки супутників нареченого. Свідок і бояри, батьки й діди нареченого й наречені в день весілля прикріплюють до своїх костюмів бутоньєрки. Брати молодих, не приймаючі участі у весільній церемонії, теж можуть носити бутоньєрки, що свідчать про їхню близькість до нареченого й нареченої. Бутоньєрки для братів молодих повинні відрізнятися від бутоньєрки нареченого, у них можуть бути вставлені гвоздики або інші квіти з букетів подружок нареченої.
    Прикраси для весільного прийому. Для прикраси приміщення, де проходить весільний прийом, використовують зелень і квіти - іноді білі, але частіше тих тонів, які гармоніюють із колірною гамою туалетів подружок нареченої. У центрі стола із частуванням під час прийому "а-ля фуршет" може стояти ваза із квітами, хоча в тому випадку, коли місця не вистачає, туди краще помістити весільний торт. Якщо ж гостей розсаджують за столи, весільний торт ставлять безпосередньо перед нареченим і нареченою. Однак коли торт дуже високий, краще перед молодятами поставити вази із квітами, щоб не заслоняти нареченого й наречену від гостей. Залежно від розміру й форми стола з кожної його сторони можна розташувати ще по одній додатковій вазі із квітами. Свічі варто запалювати під час прийому, проведеного після заходу сонця, ставити їх на стіл у ранкові або денні годинники не потрібно. Коли гостей розсаджують за столами, всі столи прикрашають невеликими вазами із квітами. На неофіційному прийомі "а-ля фуршет" (хоча гості можуть сідати за столи, щоб поговорити або закусити, взявши їжу з поставлених на великому столі блюд) столики квітами прикрашати не обов'язково. Однак якщо ви це зробите, квіти, поставлені на кожний столик, лише підсилять зачарування й красу вашого свята. Єдиною прикрасою, крім ваз із квітами на столах, можуть стати квіти або зелені рослини в горщиках біля входу, там, де молоді і їхні близькі будуть вітати гостей, що збираються. Іноді молоді проводять церемонію вітання гостей біля каміна, прикрашеного з кожної сторони вазою із квітами. Якщо ж у кімнаті немає каміна, можна привітати гостей у вільної стіни, а поруч із молодими добре поставити невеликий столик, прикрашений вазою із квітами. 


© 2002-2019 Магазини квітів «Фантазія»
All rights reserved.

bigmir)net TOP 100